Inarchi - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Inarchi

Inarchi

Katalog główny

Przychodzi taki czas w życiu, kiedy człowiek patrzy wstecz, ocenia życie i staje się świadomy sumy doświadczeń, które gromadziły się przez lata. Kiedy nadejdzie ten moment, nowe myśli, nowe pojęcia rodzą się w umyśle – poczucie jasności i celu powstanie z mnóstwa doświadczeń. Ta – esencja empirycznego uczenia się – jest jeszcze bardziej oczyszczająca, gdy doświadczenie dzieli się między dwóch wizjonerów, każdy z indywidualną perspektywą, ale patrząc w jednym kierunku. Janos Héder i Judit Zoltai są znani, jeśli chodzi o lampy i instalacje projektantów – nie bez powodu. Byli nie tylko projektantami, ale także siłą napędową, która stała się historią sukcesu dekady, gdy w ramach firmy MANOOI wnosząc kryształowe żyrandole do życia w projektach na całym świecie, inspirując i podnosząc na duchu tysiące ludzi, którzy widzą je każdego dnia.

Teraz zdecydowaliśmy się zrealizować zupełnie nowy aspekt naszych marzeń – stworzyć linię elementów oświetleniowych, które istnieją w czystym, minimalnym stanie, aby przynieść światło do większej przestrzeni niż kiedykolwiek wcześniej.

Wyruszyli w tę podróż odkrywania siebie, dotykania nowych narzędzi, nowych materiałów w drodze do ich wizji.

Można więc zapytać – jaka jest suma całej zgromadzonej wiedzy?

Wyzywająca sztuka minimalizmu, w której każdy milimetr jest brany pod uwagę. Kunszt, który kumuluje się w niezakłócone projekty, niespotykana estetyka i głęboka funkcjonalność.

Prostota. Piękno

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.