Preciosa - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Preciosa

Preciosa

PRECIOSA_Lighting_Catalogue

Preciosa Lighting jest częścią Preciosa Group, jednej z wiodących firm na świecie w dziedzinie precyzyjnych elementów z kryształów ciętych. Korzenie firmy sięgają 1724 roku. Przez wieki Preciosa umocniła i poszerzyła swoją wiedzę na temat charakterystycznych właściwości kryształu. Dziś nasza wiedza specjalistyczna działa magicznie na te delikatne cechy: przezroczystość, kruchość i możliwość zmiany kształtu w postaci płynnej.

Najwyższe standardy kunsztu, unikalna wiedza techniczna i wyróżniające się projekty sprawiły, że Preciosa jest obecnie jednym z wiodących producentów najwyższej jakości ciętych kryształów. Klasyczne żyrandole firmy Preciosa Lighting można znaleźć na całym świecie, od Wersalu po Londyn, Dubaju po Makao, Sankt Petersburga i Nowego Jorku. Imponująca oferta produktów Preciosa obejmuje również biżuterię, artykuły upominkowe, elementy kryształowe dla przemysłu jubilerskiego i mody oraz legendarne, pięknie wycięte kryształowe koraliki.

W 2017 roku, w sercu Pragi, rozpoczął się kolejny rozdział bogatej czeskiej historii kryształów Preciosa. Nowy sklep flagowy Preciosa pielęgnuje tradycje ostatnich trzystu lat, honoruje kultowe wzory tej historii oraz prezentuje blask i kunszt żyrandoli dla nowego pokolenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.