Catellani & Smith - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Catellani & Smith

Catellani & Smith

Catellani

Założona w 1989 roku firma Catellani & Smith odzwierciedla osobowość artystyczną założyciela Enzo Catellaniego, który od trzydziestu lat wykonuje prace będące w ciągłej ewolucji, w połowie drogi między sztuką a rzemiosłem. Kreacje oświetleniowe Enzo Catellani to przedmioty z duszą, które ujawniają znaczenie i unikalne cechy produktu wykonanego „ręcznie”.
Charakterystyczne i indywidualne podejście do projektowania oraz zaawansowane badania w dziedzinie technologii sprawiają, że Catellani & Smith jest wiodącą firmą w branży oświetleniowej.

Firma została założona w starym odrestaurowanym młynie, zaledwie kilka kilometrów od Bergamo. Z biegiem lat otworzono dwa wydziały produkcyjne wzdłuż rzeki Serio oraz w strefie przemysłowej z jasnymi pokojami i tarasami pokrytymi jaśminem. W 2018 roku centrala operacyjna została przeniesiona bliżej zakładów produkcyjnych, w nowym budynku, w którym projekt, oświetlenie i przyroda łączą się, tworząc przyjemne środowisko pracy, zgodnie z podstawowymi wartościami firmy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.