Grupa products - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Grupa products

Grupa products

Katalog główny

Grupa Products to studio projektowe i producent wysokiej jakości ręcznie projektowanych produktów. Poza tym, że jesteśmy odnoszącym sukcesy i nagradzanym studiem projektowym, w 2012 roku zdecydowaliśmy się zostać producentem i tworzyć, produkować i dystrybuować wysokiej jakości wzornictwo pod własną marką.
Nasz pomysł był jasny – a może gdybyśmy nie pozostawiali części projektu przypadkowi i zaangażowali się w rozwój naszych produktów od deski kreślarskiej do momentu, w którym wysyłamy ją do naszych klientów? Rezultatem są produkty, które w pełni popieramy. Produkty, które przechodzą przez nasze ręce na każdym kroku. Grupa Products to wizytówka wszystkiego, co inspiruje nas jako projektantów. Nasze produkty wyróżniają się innowacyjnym wzornictwem, minimalizmem, funkcjonalnością, podejściem w duchu DIY (zrób to sam) i elastycznością do własnego wyboru. Dziś jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią przestrzeni mieszkalnych, biurowych, hotelowych barowych…
Chcielibyśmy podzielić się z Tobą swoimi pomysłami i produktami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.