Vibia - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Vibia

Vibia

Katalog główny
Katalog nowości

Design w Vibia jest w centrum tego, co robimy. Zapraszamy projektantów do tworzenia poprzez światło i design. Nasze produkty nieustannie ewoluują, dając naszym użytkownikom kontrolę, by zostać kompozytorami, poetami, wykonawcami, orkiestratorami własnej przestrzeni.

Aby wziąć udział w tworzeniu takich narracji, używamy materiałów, źródeł światła, elektroniki, inteligentnego sterowania, uwzględniając nowe zwyczaje kulturowe, dzięki czemu możemy stworzyć odpowiednie emocje, wysoką jakość przestrzeni i poprawić jakość środowiska.

Dla nas Design to nie tylko produkt, ale także tworzenie doświadczenia, które nasze profesjonalne portfolio produktów może zapewnić, aby wspierać i wzbogacać projekty przestrzeni, pomagając procesowi podejmowania decyzji przez klientów.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.