System WLD - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

System WLD

System WLD

System WLD – uniwersalny system oświetlenia, którego bazą jest szynoprzewód 24 V, uzupełniony oprawami liniowymi, reflektorami i lampami wiszącymi.
Modułowe rozwiązanie z łącznikami w kształcie litery „L” w pionie i poziomie, daje nieskończone możliwości tworzenia układów funkcjonalnych i kompozycji. Oprawy w szynoprzewodzie można swobodnie przesuwać, zamieniać miejscami, dostosowywać do aktualnych potrzeb i zmian aranżacji we wnętrzu.

Dostępne oprawy i akcesoria:

System Line S
System Line M
System Line L

System Grid XS
System Grid S
System Grid M
System Grid L

System Spot – reflektor

System Hangit – oprawa wisząca

Akcesoria – szynoprzewody, narożniki, elementy montażowe

Firma Wojnarowski Lighting Design sp z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany wykonania, materiałów i charakterystyki produktów bez wcześniejszej informacji. Wizualizacje i zdjęcia przedstawiają przykładowy wygląd produktu, który może się różnić w zależności od koloru, modelu itp.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.