Grid - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Grid

Grid

Grid – oprawy podtynkowe z efektem świetlnym tzw. „dark light”. Świetnie sprawdzają się we wnętrzach takich jak: salony, sypialnie, korytarze.

Dostępne modele:

Grid S

Grid M

Grid L

Grid XL

*Efekt tzw. „dark light” jest wynikiem odpowiednio zbudowanych soczewek, dzięki którym, podczas korzystania z oświetlania, widoczna jest oprawa, ale nie
źródła światła. Dodatkowo znacząco eliminuje efekt olśnienia bez względu na to, w jakiej odległości się znajdujemy. Światło jest tak dyskretne i naturalne, że go „prawie” nie widać.
Firma Wojnarowski Lighting Design sp z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany wykonania, materiałów i charakterystyki produktów bez wcześniejszej informacji. Wizualizacje i zdjęcia przedstawiają przykładowy wygląd produktu, który może się różnić w zależności od koloru, modelu itp.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.