Occhio - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Occhio

Occhio

Katalog główny
Katalog nowości

Idea firmy Occhio zrodziła się w latach 90-tych, projektant i przedsiębiorca Axel Meise opracowywał koncepcje oświetlenia dla klientów prywatnych i inwestycyjnych. Jednak dostępne na rynku estetyczne systemy oświetleniowe często stawały na drodze do dobrych rezultatów oświetleniowych. Po zaledwie rocznym okresie rozwoju, wprowadził pierwszy system Occhio oparty na świetle halogenowym jako esencję jego wieloletniej pracy ze światłem: modułowy system opraw o uniwersalnym wzornictwie i jakości światła dla domu i sektora komercyjnego. Zgodnie z mottem „Light is Evolution”, system stale ewoluował i rozwijał się, by dziś oferować kompleksowe portfolio produktów LED najwyższej jakości.

Światło dokładnie tak, jak lubisz

Światło rozproszone, światło skierowane, światło emitowane z jednej lub obu stron: skonfiguruj własną oprawę Occhio zgodnie z własnymi życzeniami i wymaganiami. Wymienne optyki, kolorowe filtry i soczewki zapewniają różne efekty oświetleniowe, które można wykorzystać do precyzyjnego dostosowania indywidualnego projektu oświetlenia do konkretnych wymagań oświetleniowych – w dowolny sposób.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.