Brokis - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Brokis

Brokis

Katalog główny
Katalog nowości

Czeska marka oświetlenia premium Brokis oznacza syntezę wykwintnego wzornictwa, najwyższej jakości i niezwykłego kunsztu czeskich rzemieślników ze szkła. Oryginalne kolekcje oświetleniowe firmy, zaprojektowane przez uznanych czeskich i zagranicznych artystów, zdobyły międzynarodowe uznanie i zdobyły liczne nagrody w prestiżowych konkursach projektowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Firma łączy w sobie ręcznie wykonane szkło z innymi szlachetnymi materiałami, takimi jak drewno i ręcznie tłoczony metal, w odważnych kompozycjach oświetleniowych, które przesuwają granice współczesnego wzornictwa. Portfolio Brokis obejmuje nowoczesne funkcjonalne oprawy oświetleniowe, przedmioty dekoracyjne i unikalne rozwiązania oświetleniowe dla architektów i projektantów wnętrz. Dzięki własnym zakładom produkcyjnym o dużej wydajności, zakorzenionym w ponad dwustuletniej historii, Brokis może eksperymentować i opracowywać innowacyjne materiały, techniki i technologie, a także oferować indywidualne rozwiązania oświetleniowe.

JANŠTEJN GLASSWORKS

Od ponad 200 lat huta szkła Janštejn, położona w malowniczym regionie Vysočina w Czechach, podtrzymuje tradycję produkcji szkła, która datuje się na koniec XVII wieku. Założona w 1809 roku w pobliżu miejscowości Horní Dubenky fabryka i pokolenia wytrwałych rzemieślników zatrudnionych przez nią przeżywały okresy dobrobytu, ale również przeżyły wiele trudów, trzy wielkie zniszczenia, dwie wojny światowe i nacjonalizacja wśród największych wyzwań. Dziś Huta szkła Janštejn jest największym producentem specjalistycznego szkła oświetleniowego w Czechach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.