bomma - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

bomma

bomma

Katalog główny

Założona w 2012 roku firma Bomma nieustannie przenosi tradycyjne czeskie wyroby szklarskie na nowy, dynamiczny poziom. Wiekowa tradycja szklarstwa w Czechach Wschodnich daje teraz przewagę, nowe talenty i umiejętności na najwyższym poziomie. Zamiast po prostu podtrzymywać te tradycje, Bomma idzie o krok dalej i wyznacza najwyższe standardy w produkcji szkła.

Nasi mistrzowscy rzemieślnicy są wspierani przez około 300 entuzjastycznych członków zespołu w nowym i ultranowoczesnym zakładzie produkcyjnym, który rozwija się w oparciu o własne wewnętrzne rozwiązania technologiczne. Bomma produkuje 6 ton wyrafinowanego, klarownego kryształu każdego dnia. Nasze zaawansowane technicznie maszyny do precyzyjnego topienia i mierzenia pozwalają naszym rzemieślnikom osiągnąć maksymalny potencjał ręcznego wykończenia, podkreślając to, co było zawsze wspaniałe i czyniąc je wybitnie pięknym. Nasz specjalnie zaprojektowany proces technologiczny umożliwia dostosowywanie i mieszkanie kolorów, które nie było wcześniej osiągalne.

Know-how firmy Bomma otwiera swoje drzwi dla projektantów, partnerów biznesowych i klientów prywatnych, którzy nieustannie rzucają wyzwanie naszym zespołom technicznym i rzemieślnikom. Nacisk Bomma na współczesny design, wyjątkową jakość szkła i detale przyniosły wiele nagród i uznanie na całym świecie w zaskakująco krótkim czasie. Obecnie cieszymy się wyjątkową pozycją na rynku, a także niezliczonymi interesującymi projektami i współpracą.

Za ten sukces dziękujemy naszym przodkom, zespołom, a zwłaszcza naszym klientom. Traktujemy nasz sukces jako zobowiązanie do ciągłego rozwoju. Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży. Bomma – wyjdź dalej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.