Swarovski Lighting - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Swarovski Lighting

Swarovski Lighting

Katalog Swarovski
Katalog SCHONBEK

W 1895 roku w Tyrolu w Austrii wizjoner Daniel Swarovski wynalazł maszynę do precyzyjnego cięcia kryształów. Nadal należący do rodziny Swarovskich i przez nią zarządzana marka Swarovski jest dziś światowym liderem w dziedzinie kryształów ciętych dla biżuterii i artykułów dekoracyjnych, a także oświetlenia, architektury i wnętrz.

Swarovski wprowadził swoje ozdobne elementy z litego kryształu do użytku przez projektantów i producentów żyrandoli i opraw oświetleniowych w 1965 roku.

W 2011 r. Swarovski oficjalnie założył Swarovski Lighting, Ltd., która obejmuje dwie wyróżniające się marki oświetleniowe: Swarovski, ze swoją współczesną estetyką, i Schonbek, z klasycznymi wzorami. Razem, Swarovski i Schonbek otrzymali ponad 200 patentów na projekty i dzielą ponad 250 lat historii kryształów i oświetlenia.

Niestandardowe rozwiązanie oświetlenia

Od początku do końca nasi projektanci i inżynierowie współpracują z projektantami wnętrz i architektami, modelując oryginalną oprawę oświetleniową i umiejętnie przekształcając ją w spersonalizowaną doskonałość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.