Utu - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Utu

Utu

Katalog główny

Utu soulful lighting jest odpowiedzią na chęć tworzenia rozwiązań oświetleniowych, które wzbogacają przestrzeń o indywidualność i znaczenie.
Doświadczenie przestrzeni i stworzonego uczucia ma ogromny wpływ na oświetlenie, ponieważ przyczynia się do atmosfery i wyglądu.
Powstałe w centrum kreatywności „Mambo”, nieograniczone pomysły, które obejmują talenty projektowe w zespole poświęconym opracowywaniu nowych produktów i pomysłów, Utu soulful lighting to marka specjalnie dedykowana oświetleniu, gdzie ten wymiar projektu jest wciąż badany i rozwijany.

Ręcznie wyrabiane – podoba nam się atrakcyjność unikatowych elementów wykonanych tradycyjnymi technikami. Nasza kolekcja wywodzi się z tradycyjnych rzemiosł, które zostały udoskonalone przez portugalskich rzemieślników: obróbka lakierowanych metali i szlachetnych metali, takich jak mosiądz i miedź oraz szkło, oba z bogatą tradycją w Portugalii. Wszystkie nasze produkty są starannie wykonane jeden po drugim, w produkcji, która jest zrównoważona między najnowocześniejszymi procesami i ręcznie wykonywanymi detalami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.