Viso - Wojnarowski
Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1-08-2023 roku nastąpi zmiana siedziby firmy Wojnarowski Lighting Design.
Nowa siedziba będzie znajdować się pod adresem:

Katowice ul. Gospodarcza 16
(siedziba firmy Wojnarowscy / SpectrumLED)

Z poważaniem
Zespół Wojnarowski Lighting

Viso

Viso

Katalog główny

Naszą misją jest przekształcanie codziennej interakcji ludzi z ich otoczeniem i podnoszenie zmysłów dzięki sile światła. Pomagamy naszym klientom tworzyć dramatyczną i zachęcającą atmosferę dzięki oświetleniu, aby ich klienci byli zadowoleni. Jesteśmy najlepszym partnerem oświetleniowym dla architektów i projektantów, którzy chcą podnieść poziom przestrzeni dzięki unikatowym oprawom oświetleniowym, które ostatecznie przełożą się na środowisko, w którym wszyscy będą się dobrze bawić.

Jako światowa, multidyscyplinarna firma projektująca i produkująca oświetlenie, VISO obsługuje branże hotelarskie, komercyjne i handlu detalicznego. Oferujemy niestandardowe projekty, świadczenia usług i kompleksową konsultację projektu, a także ekskluzywną kolekcję oświetlenia. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie kamienia naturalnego, metalu, poliwęglanu, tkaniny i ceramiki z wyspecjalizowanymi opatentowanymi wykończeniami. Architekci i projektanci, którzy chcą wyróżnić swoje projekty poprzez unikalne projekty oświetleniowe, angażują VISO do kompleksowych projektów oświetleniowych.
Jako prawdziwy globalny partner, na duszę VISO składają się elementy z czterech stron świata. Firma projektuje, produkuje, montuje i kontroluje wszystkie urządzenia w swoich najnowocześniejszych zakładach produkcyjnych, aby realizować swoją misję przekształcania interakcji z naszym otoczeniem i czuć się szczęśliwym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na moje zgłoszenie w formularzu kontaktowym. Zdaję sobie sprawę, że podane moich danych jest dobrowolne, ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi na pytanie.